Tanec není jen vášeň. Je to i životní styl. Pojďte ho žít s námi!

Měsíc na zkoušku zdarma PRO děti do 15 let!

Rozhodli jsme se otevřít brány těm, kteří si pohrávají s myšlenkou, že by tanec rádi zkusili, ale nejsou si jisti, zda by je to bavilo.

Mrkni na naši naši nabídku, vyber kurz, který by se ti líbil, vyplň nezávaznou přihlášku a do poznámky dej "MĚSÍC ZDARMA".

Těšíme se na tebe na parketě.

O nás

Hledáte taneční kurzy jen tak pro radost? Máte doma dítě, které by chtělo v tanci závodit? Pak jste tu správně a čtěte dál!


CAPAX…tanec na MAX vznikl spojením dvou jmen úspěšných profesionálních tanečníků Kateřiny Čákorové a Martina Paulínyho. V latině znamená slovo „capax“ SCHOPNÝ. A u nás bude každý klient po absolvování našich kurzů SCHOPNÝ tančit. Opravdu! Kateřina s Martinem patří jsou vedoucími trenéry CAPAXU, ale najdete u nás i další šikovné lektory, kteří prošli jejich výběrem a kurzy vedou opravdu skvěle!

______________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________

Martin s Kateřinou jsou nejen profesionální tanečníci, ale i trenéři latinskoamerických a standardních tanců. Mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, mládeže a dospělých všech výkonnostních úrovní, kteří se umisťují pravidelně na stupních vítězů. Martin s Kateřinou získali mnoho prestižních umístění a ocenění. 

 ✨Finále na MČR v kombinaci 10 tanců

Semifinále na MS ve standardní Showdance

Semifinále na MČR ve standardních tancích

2. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2019

3. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2018

Medailisté tanečních lig

Reprezentanti České republiky

Absolvovali studium pro trenéry 3. a 2. třídy na UK v Praze a nyní studují na nejvyšší možné trenérské vzdělání na Univerzitě Palackého v Olomouci.

______________________________________________________________________________________________________________

Zajímá vás, jak to na parketě umí Martin s Kateřinou rozbalit? Na jejich výkony z mistrovství ČR se můžete podívat na stránkách YouTube. Stačí do vyhledávače zadat jména Martin Paulíny a Kateřina Čákorová:-).